Toshiba lanceert Encore Windows 8.1 tablet

Toshiba heeft vandaag tijdens de IFA beurs in Berlijn de nieuwe Toshiba Encore aangekondigd, het gaat hierbij om een Windows 8.1 tablet welke is voorzien van een 8-inch scherm met een resolutie van 1280×800 pixels. In november moet de Encore op de markt komen voor een prijs van 329 dollar.

Toshiba-Encore

Toshiba heeft laten weten dat de Encore ook in Nederland verkocht zal worden, momenteel is het nog onbekend of de Nederlandse release gelijk zal zijn met de Amerikaanse release. Toshiba heeft laten weten dat de tablet rond het vierde kwartaal uitgebracht zal worden.  De tablet draait op een Atom-soc van Intel. Het gaat hierbij om een versie welke zeer weinig energie verbruikt, de processor wordt ondersteunt door 2GB aan ram geheugen.

De tablet beschikt over een 8 megapixel camera, en een 2 megapixelfrontcamera. Verder is er een micro-hdmi-poort en wordt de Encore geleverd met 32GB opslag,, uiteraard kan je dit uitbreiden doormiddel van een Micro SD kaart. De tablet draait op Windows 8.1 welke over enkele weken aangekondigd zal worden.

Afbeeldingen:

Vorig artikelSony smartwatch 2 krijgt adviesprijs van 179 euro
Volgend artikelRetailers verwachten nieuwe iPhone’s op 20 en 27 september

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in