Asus komt met nieuwe PadFone

Asus heeft vandaag een nieuwe PadFone aangekondigd, het gaat hierbij om de nieuwe PadFone S welke de beschikking heeft over een 5-inch smartphone welke je kan gebruiken in een 8,9-inch tablet. De combinatie draait op Android 4.4.

PadFone S

De PadFone is een combinatie tussen een smartphone en een tablet waar de tablet fungeert als dockingstation met scherm functionaliteit. Indien de smartphone aan de tablet is aangesloten wordt deze ook opgeladen, hierdoor zou de accuduur van de PadFone S twee keer langer mee moeten gaan. De tablet van de PadFone S beschikt over een aparte accu met een capaciteit van 4990mAh.

Indien de telefoon wordt aangesloten op de tablet wordt het beeld automatisch aangepast zodat het beeld op de tablet wordt weergeven. Het smartphonescherm heeft een resolutie van 1920 x 1080 pixels, de tablet beschikt over over een schermresolutie van 1920 x 1200. Het is vooralsnog niet bekend wanneer de PadFone S naar Nederland komt.

Vorig artikelWebsite NS kampt met storing
Volgend artikelOpen bètatest Destiny vanaf 17 juli beschikbaar

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in