Nokia krijgt waarschijnlijk naamwijzigingen naar Nokia by Microsoft

Deze week zijn er een aantal beelden opgedoken van een nieuwe smartphone, het gaat hierbij vermoedelijk om de opvolger van de Lumia 820. Op de afbeeldingen is een Lumia smartphone te zien welke het logo; ‘Nokia by Microsoft’ draagt. Microsoft zou een licentie hebben genomen om de Nokia merknaam te mogen gebruiken. 

Nokia-By-Microsoft

De overname van Nokia door Microsoft werd in april van dit jaar afgerond, hierdoor moeten de eerste smartphones de komende tijd beschikbaar komen. Vooralsnog was het nog onduidelijk of Microsoft verder gaat onder een nieuwe naam of de merknaam van Nokia blijft gebruiken.

Al eerder zijn er geruchten opgedoken dat Microsoft de naam ‘Nokia by Microsoft’ wilde gebruiken. Microsoft zou na de overname in gesprek zijn geweest om de merknaam Nokia te gebruiken voor zijn mobiele apparaten. Ook zijn er geruchten dat Microsoft zal stoppen met de merknaam Surface voor de tablets.

Vorig artikelPopcorn Time krijgt ondersteuning voor Google Chromcast
Volgend artikel2K games komt met Battleborn voor Xbox, Playstation en PC

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in