Qnap komt met AMD quadcore NAS systemen

QNAP heeft deze week een aantal nieuwe NAS systemen aangekondigd welke beschikken over een AMD chipset. Het gaat om twee nieuwe 8-bay modellen, een 6bay variant en een 4-bay NAS. Een van de 8bay modellen beschikt standaard over een 10GbE poort. 

Qnap-AMD-Systemen

De opslagsystemen in de TVS-x63-serie krijgen een AMD Embedded G-Series-soc met vier cores op een kloksnelheid van 2,4Ghz. Tevens wordt de AMD CPU ondersteund door een Radeon GPU. De chips zorgen voor een ondersteuning van maximaal 16GB aan werkgeheugen.

De systemen hebben verder sata 600-aansluitingen, twee gigabit-lan-poorten, pci-e en 10GbE. Ook zijn er een vijftal usb 3.0 poorten aanwezig en tweemaal USB 3.0. QNAP rust de TVS-863+ standaard uit met 10GbE en dit 8bay-model krijgt daarnaast 8GB werkgeheugen. De TVS-863 is een variant met 4GB ram, terwijl de TVS-663 het met zes drivebays het met 4GB aan RAM het moet doen. Later deze maand worden de NAS systemen op de markt gebracht voor een nog onbekend prijs.

Vorig artikel‘Apple werkt aan nieuwe flexibele iPhone’
Volgend artikelSamsung winkels maken zich klaar voor Android 5.0 updates

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in