De release van GTA 5 voor de pc gaat niet zonder problemen. Rockstar heeft vandaag een waarschuwing vrijgegeven over de installatie op het Windows platform. Het bedrijf is nu bezig dit te verhelpen en momenteel is er een tijdelijke oplossing.
De problemen ontstaan als een Windows gebruikersnaam speciale tekens bevat. GTA 5 voor de PC ondersteunt enkel letter en cijfers in de gebruikersnaam. De beste optie is om te wachten totdat de update er is, of je moet je gebruikersnaam aanpassen, maar dat gaat niet zonder gevolgen.
Om de game nog voor de update te kunnen spelen, zal je een nieuwe gebruiker op je Windows systeem moeten aanmaken welke geen speciale tekens bevat. Daarna kan je met de nieuwe gebruiker inloggen waardoor je GTA kan installeren op het nieuwe account, wel moet het account beschikken over admin rechten. Ook valt op dat de game ruim 65GB aan opslag in beslag neemt op het systeem, het downloadbestand is namelijk 65GB groot.