Opnieuw is er een render verschenen van de nieuwe Galaxy A8 smartphone, het lijkt ditmaal te gaan om een officiële render. Op de render is meer informatie zichtbaar over de details en toont alle zijdes van de smartphone.
Naast de renders is er ook een hoop informatie over de smartphone opgedoken, zo beschikt de smartphone over een behuizing met een dikte van 5,9mm, daarmee is de Galaxy A8 een van de dunste smartphones.
De smartphone zal beschikken over een accu met een capaciteit van 3050mAh en een 5,7-inch scherm. Het geheel wordt aangedreven door een Snapdragon 615 processor welke wordt ondersteund met 2GB aan RAM.
De render welke is verschenen toont de toekomstige Galaxy A8, de smartphone beschikt over gebogen hoeken zodat het het scherm minder kwetsbaar is. Naar verwachting komt de smartphone voor 400 euro op de markt, wanneer de smartphone op de markt komt is nog onduidelijk.















