Microsoft komt binnenkort uiteraard met een opvolger voor de Surface Pro 3, de opvolger werd eigenlijk al in het voorjaar verwacht, maar volgens de laatste geruchten komt de opvolger in oktober beschikbaar.
Volgens de laatste geruchten beschikt de Surface Pro 4 over een aantal flinke verbeteringen, zo zou er worden gekozen voor een Intel Skylake processor in combinatie met een SSD. De Taiwanese site; DigiTimes baseert zich daarbij op geruchten dat Microsoft een mega-order voor de NVMe-versie van Samsungs SM951-SSD heeft geplaatst.
De componenten zullen rond september worden geleverd waarna de tablets door Pegatron in oktober worden uitgeleverd. Volgens bronnen blijft het uiterlijk en de behuizing vrijwel gelijk, er komt ook hetzelfde 12-inch paneel met een resolutie van 2160×1440 pixels. Ook is het al enige tijd duidelijk dat de tablet twee verschillende varianten zal krijgen, het kan hierbij gaan om een variant met bijvoorbeeld 8GB of zelfs 16GB RAM.















