De Sony XPeria Z2 en Xperia Z3 zullen snel de update ontvangen naar Android 5.1.1 Lollipop, zo meldde Sony eind vorige week. Het ziet er naar uit dat de simlockvrije toestellen eind deze maand de update zullen ontvangen.
De firmware komt binnen op de smartphones zelf en zal zich melden via een notificatie op het scherm. Tevens kan je handmatig checken of de update al klaar staat voor de smartphones. De updates worden per regio uitgevoerd waardoor het enige tijd kan duren voordat de updates binnen komen in Nederland.
De nieuwe update brengt alle functionaliteiten van Android 5.1.1 met zich mee, daarnaast zijn er ook een aantal nieuwe functionaliteiten aanwezig welke door Sony zijn toegepast op de update. Vooralsnog heeft Sony alleen laten weten dat de update beschikbaar zal komen op de Xperia Z2 en Xperia Z3, het is aannemelijk at de Xperia Z3 compact en de Xperia Z3+ ook binnen enkele weken de update zullen ontvangen naar Android 5.1.1















