Xiaomi heeft de Xiaomi Redmi Note 2 smartphone officieel op de markt gebracht, de 5,5-inch smartphone met een Helio X10 chipset van Mediatek wordt verkocht voor een zeer aantrekkelijke adviesprijs.
De Redmi Note 2 is een smartphone welke draait op Android 5.0 met de MIUI 7 interface, daarnaast bevat de smartphone ook 2GB aan RAM. Het scherm heeft een resolutie van 1920×1080 pixels, het toestel meet 152 x 76 x 8,3mm en heeft een gewicht van 160 gram.
Aan de achterzijde is er een 13 megapixel camera te vinden, de camera aan de voorzijde schiet camera in een resolutie van 5 megapixels. De accu heeft een capaciteit van 3060mAh.
Beschikbaarheid
De 3G-versie met 16GB opslaggeheugen kost omgerekend € 112,50. De 4G smartphone wordt verkocht voor 126 euro en beschikt over 16GB interne opslag. De 32GB variant moet 140 euro opbrengen. Vanaf 14 augustus zal het toestel in China te koop zijn, of de smartphone ook al naar Nederland komt is nog onduidelijk.
















