Moto X Play vanaf 19 maart bij de Aldi

Vanaf 19 maart is het mogelijk om de redelijke nieuwe Moto X Play smartphone van Motorola aan te schaffen, voor een bedrag van 299,00 euro is het mogelijk om in één van de winkels de Motorola Moto X Play smartphone te bestellen. 

De smartphone beschikt over een aantal interessante functionaliteiten, zo is er onder andere een 5,5-inch Full HD scherm aanwezig. Intern is er een Snapdragon 615 chipset te vinden met 2GB aan werkgeheugen en een interne opslagcapaciteit van 16GB. Moto-X-Play

Aan de achterzijde van de smartphone is er een 21 megapixel-camera geplaatst, terwijl er aan de voorzijde een 5 megapixel camera is te vinden. De smartphone wordt uitgeleverd met standaard Android 5.1 Lollipop, maar is inmiddels is de Android 6.0 update beschikbaar.

Het toestel is in twee kleuren verkrijgbaar, waaronder zwart en wit. Of de witte variant ook bij de Aldi verkocht zal worden is vooralsnog onbekend. Hoeveel voorraad er per filiaal zal binnenkomen is vooralsnog onduidelijk.

Vorig artikel‘Samsung Galaxy S7 wordt gemaakt voor minder dan 230 euro’
Volgend artikelHuawei P9 release: de Chinezen komen eraan!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in