Tijdens het Mobile World Congress heeft Alcatel een aantal nieuwe smartphones op de markt gebracht, het gaat hierbij onder andere om de twee nieuwe Idol smartphones, de Idol 4 en Idol 4S. Volgens recente geruchten komen er nog twee nieuwe smartphones in de Idol serie beschikbaar.
Alcatel is al langere tijd bekend van de modems en goedkopere telefoons, maar met de Idol smartphones wil het bedrijf dit wijzigen. De Idol smartphones beschikken over zeer goede hardware en worden verkocht voor een lage prijs.
Idol 4 Pro smartphone
Anonieme bronnen hebben laten weten dat Alcatel ook een nieuwe Idol 4 Pro zal uitbrengen, dit is een smartphone welke zal draaien op Windows 10 Mobile, daarnaast komt er ook een nieuwe Alcatel Idol 4 Mini smartphone.
De afgelopen week verschenen er al verschillende geruchten van de nieuwe smartphones. De Idol 4 Pro is vrijwel identiek aan de Idol 4S smartphone, maar qua specificaties is de Idol 4 Pro net iets krachtiger. De Idol 4 Pro heeft een Snapdragon 820 chipset in plaats van een Snapdragon 652 processor. Ook heeft het nieuwste model 4GB aan RAM en 64GB opslagcapaciteit.
Alcatel zal de camera’s ook een flinke upgrade meegegeven, de Idol 4 Pro welke op Windows 10 zal draaien beschikt ver een 21 megapixel camera aan de achterzijde. Aan de voorzijde is er een 8 megapixel camera te vinden.
Idol 4 Mini
Naast de Idol 4 Pro brengt het merk waarschijnlijk binnenkort ook een goedkopere budget smartphone op de markt, het gaat hierbij om de Idol 4 Mini. e Idol 4 Mini heeft een 5-inch scherm, in plaats van het 5.2-inch scherm van de Idol 4. De resolutie van het scherm van de Idol 4 Mini ligt met 720p HD wel een stuk lager, maar hierdoor is de prijs ook lager in vergelijking met de Idol 4.
De Idol 4 Mini krijgt waarschijnlijk een 13MP camera aan de achterzijde en een 5 megapixel camera aan de voorzijde. Daarnaast is er ook een 2400mAh accu te vinden met een vingerafdrukscanner. Wanneer de smartphone zal verschijnen is vooralsnog onduidelijk.