Al enkele dagen is er een bug aanwezig in iOS 9.3, door de bug is het in in bepaalde apps niet mogelijk om links te openen vanuit de app, wel crash de app of blijft de software hangen.
De fout is inmiddels erkent door Apple, het gaat voornamelijk om gebruikers welke beschikken over een iPhone 6S of iPhone 6S Plus smartphone, de problemen komen ook voor bij oudere apparaten.
De bug ontstaat wanneer er wordt geklikt op een link in verschillende apps zoals Safari, Mail, Berichten, Notities. De problemen ontstaan ook in apps van derden, zoals Whatsapp en Google Chrome.
Oorzaak
De problemen zijn gericht op de apps welke eerder op de iPhone zijn geïnstalleerd, volgens bronnen gaat het onder andere om de Booking.com-app. Apple is inmiddels op de hoogte en heeft laten weten dat het bedrijf werkt aan een update, wanneer de update precies zal worden uitgebracht is vooralsnog onbekend.
















Ongelofelijk lauw antwoord van Apple over de BUG. Ik heb er al een week last avn en kan niet werken zo.
Heb twwe Ipads. Oude en ipad air Twee. Kan geen linen meer openen.
Dit zou toch met meer enthousiasme kunnen worden aangepakt. Op zn minst ons informeren.
Als het zo doorgaat met apple dan zoek ik een ander merk.