WhatsApp heeft vandaag tweestapsverificatie uitgebracht voor alle gebruikers. Via de extra verificatie-stap is het mogelijk om via een pincode het account extra te kunnen beveiligen.
Bij tweestapsverificatie is het vereist om een code te gebruiken wanneer je huidige WhatsApp-account op een nieuwe telefoon wordt toegevoegd. De komende tijd wordt de nieuwe functionaliteit naar alle gebruikers uitgerold. De functionaliteit bestaat uit een zescijferige pincode en een e-mailadres welke als backup wordt gebruikt.
Hoe kan je het activeren?
De extra verificatie kan je instellen via Instellingen > Account > Verificatie in twee stappen. Vervolgens moet je een 6-cijferig wachtwoord bedenken en kun je eventueel een e-mailadres opgegeven.














