Deze week heeft Samsung de reden bekend gemaakt waarom de Galaxy Note 7 van de markt is gehaald. Al langere tijd zijn er geruchten rond gegaan dat Samsung na de problemen rondom de Note 7 geen smartphone op de markt zou brengen.
Volgens een topman van Samsung Mobile komt Samsung toch met de nieuwe Galaxy Note 8. Vannacht heeft Samsung officieel de oorzaak bekend gemaakt van de Note 7 smartphone. Het probleem zit het definitief in de accu, de oorzaak was dat de negatieve elektroden in de accu deels werden afgekneld.
Samsung Galaxy Note 8
Volgens de topman komt Samsung alsnog met een nieuwe Galaxy Note 8 smartphone. Koh zegt dat de Galaxy Note 8, de opvolger van de Note 7 een innovatief toestel is met betere en veiligere componenten.